Spuštění je teprve první krok…

Pojďme si to říct na rovinu: spuštěním webové služby ta nejtěžší práce nekončí, ale začíná.

Spousta věcí, na které jsme se dlouho chystali a na kterých jsme pracovali, se teprve teď začne realizovat. Od marketingu po personální posily.

Pro mě osobně, jako člověka, odpovědného za technologii Gazetista, to znamená především sbírat náměty a připomínky od čtenářů i autorů. Za všechny děkuju, je to velmi milé a jsem rád, že vás Gazetisto zaujalo.

Pokud hlásíte chyby, jsou to, naštěstí, drobnosti, i když protivné: logo není proklikávací, popisek je nejasný, něco se někde překrývá… Jasně, nemělo by se to stávat, ale stane se to. V takovém případě zajistím nápravu, člověku, který problém nahlásil, poděkuju, a jedeme dál.

Některé věci jsou spíš náměty k dalšímu rozvoji, to je skvělá motivace a podnět pro vymýšlení. Jen jednou jedinkrát se stalo, že něco opravdu nefungovalo. To když jsem, já nepozorný, publikoval omylem odkaz na testovací web, kde pokus o předplacení skončil na prázdné stránce. Než jsem si toho všimnul a odkaz smazal, tak mi to stihli reportovat tři lidé. Moje chyba, omlouvám se.

Poslední tři dny (ano, po spuštění jsou všechny dny pracovní) jsem připravoval pár novinek. Konkrétně publikování videa a vylepšenou webovou prezentaci publikací.

To první znamená, že brzy budete moci publikovat kromě newsletterů a audiopříspěvků (podcast) i videopříspěvky. A protože jsme Gazetisto, tak samozřejmě videopříspěvky, za které vám vaši předplatitelé budou platit. Když píšu „brzy“, tak tím myslím „…třeba dnes odpoledne„. Pokud nenastane nějaká chyba.

To druhé znamená, že místo p.gazetisto.com/vaše-adresa budou mít webové verze adresu vaše-adresa.gazetis.to. K tomu jsou i nové adresy příspěvků (místo kódu text). Třeba já mám své denní psaní na adrese den1.gazetis.to.

Díky tomu nabídneme i další funkce, od vlastních domén přes možnost publikovat „blogové zápisky“ (tedy vlastně text, který se nepošle mailem, jako newsletter, ale objeví se jen na webu) až po možnost změnit si šablonu, respektive vybrat jinou. Teď máme jednu defaultní, ale plán je mít co nejdřív další na výběr.

Těšíte se? My moc!

A pořád platí: pište nám na info@staff.gazetisto.com všechny náměty, připomínky, nápady i poznámky. Vaše maily v koši nekončí…